Bheancoran

26.11.2017 zkouška ZZO

10.6.2017 - Krajská výstava psů ve Zlíně - V1, vítěz třídy, krajská vítězka (Václavík)

29.5.2017 - HD A, ED 0/0

4.6.2016 - Krajská výstava psů ve Zlíně - V1, Vítěz třídy mladých (Janda)

9.4.2016 - svod mladých, svodový kód: 5/2a, výška: 59 cm

Bheancoran je první ze tří moravských holčiček a se svou rodinou bydlí na Starých Huťích docela blízko Napajedel a ségry Brienne. I ona má doma psí parťačku a navíc kocourka na zlobení ;). S paničkou chodí cvičit a jsou pod dohledem jiné chovatelky HW, takže opět v těch nejlepších možných rukách. Z Beušky roste velká krasavice a já se těším až s ní páníčci někam vyrazí :)

Když byla štěňátko:

stužka: oranžová

Od začátku největší fenka a stále jí zůstává. je to váhová rekordmanka, která již zdvojnásobila svou porodní váhu. Hned jak se narodila téměř ještě v obalu poštěkávala a i těď rozhodně patří k nejprůraznějším. Znaky se jí již krásně vybarvují do moc hezkého odstínu a jistě je to nadějná fenka pro výstavy i jakýkoli psí sporty ;).

(24.8.) Váhově všechny naprosto válcuje, má už 1,7 kg. Je to taková klidná síla a zatím ve všem první. První na nás koukala, první chodila a u první jsem objevila, že se jí už klubou zoubky. 

(30.8.) Prostě tank, co už má téměř 2 a čtvrt kila :). Teď se projevuje spíš klidněji, ale umí sourozence také pěkně převálcovat (a kdo by se divil) a třeba cíp dek už nacpala celý do tlamky a trhala s ním jako s kořistí. Když je s něčím nespokojená, čověk to hned pozná, protože nespokojeně mručí.

 

fotky v albu paničky zde a zde

A něco bude i v albu u nás na rajčeti

Fotogalerie: Bheancoran