Brusco

8.12.2017 DKK 0/0 (HD A)

8.10.2016 - svod mladých, Horní Počernice: 5/1a/N3, výška: 65 cm

15. - 17.4.2016 - výcvikový víkend HW klubu

Brusco nejdříve páníčky trochu potrápil svou vybíravostí (po kom to má netuším, protože máma i táta sežerou i to co se nedá), ale jinak je to stále stejný miláček :) S paničkou trénují na klikr a na jaro se chystají docházet na cvičák, možná do Hradce k dědovi Čikovi a strejdovi Ginovi. Před Vánoci jsme Brusca a jeho páníčky navštívily, abychom předali PP a musím říct, že i z Brusca roste fešák a šikula. Z toho jak už krásně aportuje a hraje si, srdce plesá :)

Když byl štěňátko: 

Stužka: tmavě modrá

Druhý celočerý pejsek. Stejně jako jako druhý černoch je cvalda, při krmení má strategii vzít to ze předu mámě pod nohama, kde není nával :) a vyplácí se mu to. Stejně jak jeho černý bráška má pěknou mohutnu hlavičku a zatím je to kliďas a mazlík. Na hrudi má trochu větší bílý znáček.

(24.8.) Stále nejmazlivější štěňátko z vrhu. Prostě ňuník :))) Dnes odpoledne mi asistoval při práci na notebooku, ale psaní mu ještě moc nejde :)))

(30.8.) Je to prostě božánek. od sourozenců se nechá tak trochu válcovat, je to takové černé dobrotisko, co se na Vás přímo směje, když ho chováte a drbete na bříšku. Nelze ho nemilovat. Jistě bude úžasný parťák do rodiny k dětem <3 :)

 

Fokty Brusca opět na rajčeti

Fotogalerie: Brusco