Benyen

Beyenovi bylo dáno osudem aby zakotvil u Nás ;), více o něm se tedy dočtete v sekci naši psi.

Když byl štěňátko: 

stužka: tmavě zelená

Druhý znakatý klouček. Znakatý, ale znáčky má zatím vylezlé jen v náznaku (ale založeny jsou všechny). takže je to náš černý znakáček :))). Tudíž dostal jméno po muži z Noční hlídky z knih Hry o trůny :). Je to věčný komentátor a stěžovatel. přestože je nejmenší je rozhodně nejhlasitější :))). U struku si ale místečko najít umí a rozhodně nechodí spát s prázdným bříškem. jistě i on je velmi perspektivní a stejně jako ostatní kluci čeká na své pánečky.

(24.8.) Pro Benyena je charakteristické, že je širší než delší a že z 99,9% leží na pohodu na zádíčkách :D. Už se docela vybarvuje a také už dohání váhu s Benerrem jsou na tom úplně nastejno. Také je to velký průzkůmník, nezalekl se ani zahradního kolečka.

(30.8.) je to takový sekundant Benerra. O něco méně průbojný a rasící sourozence, za to více se zajímající o hračky  už svedl urputný boj s dekou ;). Také jako úplně první prolezl tunelem a přestože je stále nejmenší, je to podle mě největší žrout. Dnes vyžral a přímo vylízal svou mističku s rozmočenými granulemi, dožra daší dvě po sourozencích a ze čtvrté ještě také uzobl :D Všechno pak ještě zapil mlíčkem od mamkya dolova se odkulil a usnull ve své typické poloze na zádech :)))

 

 

Fotogalerie: Benyen