Závod Štít jinonic

29.09.2012 17:35

Dnes se u nás na cvičáku (ZKO Jinonice) konal druhý ročník obnoveného závodu - Štít Jinonic. Otevřena byla i kategorie ZZO, tak jsem příhlásila Renuli. Byla to taková generálka před samotnou zkouškou. Navíc nám bohužel nevyšla účast na MrHwK, snad příště. Měli jsme štěstí, protože bylo krásné počasí, slušná účasta moc příjemná atmosféra :-).

Na nástupu jsem si vytáhla 2, takže jsem s Reni nabitou energií šl téměř okamžitě na plac. Taky to bylo znát! Na cvičák jsme sice přišli pěšky, cestou si pohráli s dalším psím puerťákem, před nástupem si trochu zacvičili apohráli na place, ale to je pro tu mou hyperaktivu málo :-). Mně se to ale líbí a doufám, že jí ta energie vydrží hodně dlouho.

Podle toho vypadal náš výkon. Rozhodně byl hooodně nadšený a veselý. Zvláště "volno" přihlížející opravdu pobavilo :D. celkově z toho bylo 51 bodů a konečné 6. místo. Zkoušku by jsme splnili v pohodě, tak snad za týden vyjde.

na video naší poslušnosti se můžete podívat tady nebo ve videogalerii. Také tam najdete krátké video z třetího nácviku obíhání makety.