Víkend 20. - 21.4. 2013

30.04.2013 10:53

O tomto víkendu se konal stopařský víkend s Mirkem Pospíšilem (CHS Amijon star), na které jsem dostala pozvání, ale jelikož mě následující týden čekaly hned tři zkoušky a měla jsem povinnost ke koníkům ve Vinoři musela jsem bohužel odmítnout. Aby to ale mě ani Reni nebylo tolik líto, vymyslela jsem nám jiný časově méně náročný program. V sobotu jsme si do Stodůlek (máme je za humny) zajely zakousat na Lukáše a podívat se, jak jdou obrany našemu Kámošovi Dorianovi (Kirbis Gasko Prim). S páníčkem byl na obranách teprve podruhé a hned kousal na rukáv, šikula! Reni měla jako obvykle lešpí i horší chvilky, ale nadšeí jí nechybí :D.

V neděli jsme se do Stodůlek vypravily znovu, tentokrát na agility hrátky XXL (pro velká a obří plemena psů). Instruktorkou je Pavla Vašíčková, která má také hovici z BS - Shayenne. Navíc se zúčastnila i její ségra Suri (páníci jí volají Sissi) a Quent. Takže Budská samota měla početné zastoupení. Jinak se zúčastnili psíci malí i opravdoví obříci (německá doga a irský vlkodav).

Reni ještě nikdy na "agi" nebyla, ale okamžitě se pro ně nadchla :D Kromě přeskakování překážek stihla sice skákat i na mě, občas si zaměnila laťku s postranicí, ale celkově byla šikovná, hodně rychlá a naprosto nadšená novou zábavou :-)

nějaké fotky budských samoťáků tady