Vánoční závod

16.12.2012 20:27

Včera (v sobotu 15. 12.) jsem se s Reni a Ayenkou vypravila na Vánoční závod v Letňanech pořádaný CHS Seahawk. Potkaly jsme se tu s Ájou a jejím Lexíkem (Alex Hradní sklep), kteří se stejně jako já s Ayen zúčastnili SRANDA kategorie a na závody jeli hlavně socializovat. Já kromě toho s Renulí nastoupila i do kategorie ZZO. Už od rána počasí moc nepřálo, všude byla ledovka a dopoledne více či méně pršelo. No nějak jsme to zvládly, Reni zacvičila moc pěkně :) a odesla si pěkných 56 bodů a vylepšila si své maximum :D. Nejméně bodů opět dostala za přivolání, volno nám pořád moc nejde, ale tentokrát vyšlo už na druhý pokus!

Po odcvičení dalších 11 závodníků se ukázalo, že více bodů nikdo nezískal, ale stejně jako my získali ještě dva další hovíci se svými psovody. o konečných místech tedy rozhodovalo lepší přivolání a los. Nakonec jsme tedy s Reni obsadily krásné třetí místo!, krásný pohár a navíc jako nejmladší psí závodník, Reni dostala i psí dortík :).

V kategorii ZM také závodil Kody Plavý vítr (děda Rennnie), který i ve svých 10 letech předvedl krásnou živou poslušnost, nejlepší obranu závodu a získal tak také 3. místo ve své kategorii. Gratulujeme!

Celá akce byla i přes nepřízeń počasí moc vydařená a doufám, že si jí za rok zase zopakujeme :)