Novinky z domova

15.11.2011 11:18

Počasí pořád drží - na listopad je opravdu hezky, takže podnikám s holkama dlouhý procházky. Malá je pěkně uštěkaná raubířka. První můj pes, kterýho snad nebude problém naučit štěkat na povel ;-). Doma sice nechává hlídání na Ayence, za to na procházce, když prvokuje Ayenku, je schopná štěkat třeba 10 minut v kuse. Hry holek se čím dál víc odehrávají venku a méně doma, takže byt snad nezboří. 

Dokud je hezky, snažím se chodit s Ayenkou na stopu a trochu trénovat. Renuli jsem párkrát našlapala pachový čtverec s mlskama, což se jí - pažravci - moc líbilo. Tak uvidíme na jaře.

Reni je vášnivá zlodějka, co krade všechno co najde. Ze spíže mrkev a petržel (zvlášť mrkev jí moc chutná), z botníku sem tam nějakou botičku, z koše na prádlo oblečení... prostě cokoliv. A je velmi uražená, že nemáme pro tuhle její zábavu pochopení :D. za oběť padla také jedna pokojová kytka, kterou rozkousala na kousíčky a hlínu roztahala a zadupala po celém koberci v ložnici. No bez trochy zlobení by to ani nebylo ono ;-).