MVP Mladá Boleslav

26.08.2012 21:48

V neděli jsem s Reni jela na naši druhou výstavu, tentokrát mezinárodní do Ml. Boleslavi. Nastupovali jsme opět ve třídě mladých a tentokrát naše třída patřila mezi vůbec nejobsazenější. Přihlášeno bylo rekordních 12 mladých fenek. dorazilo nakonec jen 10 přesto, je to ale u hovíků nevídaný počet. Kromě nás tu byla i naše ségra Ruby, takže jsme se mohli naživo předvést i paní Černé a obě holky porovnat. Ségry se v nich nezapřou, stejná hlava i výraz, jen Ruby byla lépe nasrstěna a trochu větší a mohutnější a Reni má zase sytější plavou barvu. Rennie nám totiž jako napotvoru zrovna hrozně vylínala (naštěstí tam nebyla jediná). Kromě Ruby (a dalších zástupců b. s.) jsme se tu viděli i s Verčou a Calou, které vystavovaly v dorostu a jejich ségrou Carambou Jany Hnátkové a spoustou dalších.

Posuzovat měl pan rozhodčí Adlt, který se však krátce před tím zranil a nemohl se tedy dostavit. Zastoupil jej pan rozhodčí Jančík, který pro nás byl velkou neznámou.

V kruhu jsme byly na řadě až předposlední, takže Rennie se hrozně nudila a byla pěkně rozjívená. V běhu se ale předvedla moc pěkně a docela dobře se i postavila. Panu rozhodčímu se líbila a dostala krásný posudek (najdete u Rennie v sekci výstavy) a hodnocení V3 :-). jsem naprosto spokojená a moc gratulujem ségře Ruby, která vybojovala V1 a titul CAJC! :-).

Za fotky díky Míše Václavů

Rennie a Ruby Z Budské samoty