LVT Švábov

14.07.2012 19:33

V týdnu od 7. do 14.7. jsem s Reni jela na letní výcvikový tábor do Švábova, který pořádala chovatelská stanice Seahawk. Na stejném místě současně probíhal LVT pořádaný pod hlavičkou HW klubu, takže hovíků tam byla spousta. bydleli jsme v docela pěkném hotelu s velkými balkóny, obklopený lesy, loukami a rybníky. Ty se Renískovi líbily ze všeho nejvíc, vodu miluje v jakékoli podobě a do rabníků přímo zdrhala.

Na táboře jsme se pod vedením Lukáše Krause zlepšovaly ve stopách, pslušnosti i obranách. Z těch mám obzvlášť radost. Reni jim za ten týden přišla opravdu na chuť. Jak jí to šlo se můžete podívat tady :).

Pochvaly jsme pak sklízely hlavně na poslušnosti a to nejen od hovawarťáků,zdá se že na to jdeme dobře :-). Pohnuly jsme se vpřed i ve stopách, tak doufám, že nám to vydrží.

Kromě cvičení jsme si užily i spousty zábavy se spoustou nových kamarádů, hlavně s Calou (Cantha Teresie Bohemia) a její paničkou Verčou, se kterými jsme byly ubytovány na pokoji :-). Také jsme měly příležitost ukázat se na táboře taťkovi Čikovi a několika polobráchům :). Nějaké fotky z tábora můžete zkouknout u nás na rajčeti ;-)