Interní závod O jinonického vítěze

16.06.2012 21:28

V sobotu jsme se na našem domovském cvičáku už tradičně zůčastnily interního závodu (jen členi ZKO jinonice) O jinonického vítěze. Byla jsem umluvena nastoupit i s Reni do kategorie začátečníků, která svými cviky odpovídala poslušnosti podle zkoušky ZZO. S Ayenkou jsem nastoupila mezi středně pokročilé, kde je poslušnost dle ZVV1 (ovšem bez střelby), nejvyšší kategorie měla poslušnst totožnou, ale krom ní se psi předvedli i na obraně. Rozhodčím byl pan Veselý (rozhodčí z výkonu).

 U Reni jsem si nebyla moc jistá, jak nám to půjde, je přece jenom ještě malinká a všechny cviky máme teprve rozdělané a zatm jen za odměnky. Takže to byla naše premiéra v mnoha směrech. Obavy byly ale zbytečné a já byla z výkonu Renule úplně nadšená :-). Kromě pár chybek při chůzi (2 body dolů) a aportu (3 body dolů) jsme dostaly samé desítky a dohromady 55 bodů!, které nám stačily na PRVNÍ!!! místo :-). Prostě skvělá premiéra :-).

Ale činila se i Ayenka, naše "stará harcovnice". sice bylo poznat, že jsem s ní ve cvičení už trochu polevila, ale stejně předvedla pěkný výkon a i přesto, že jsme vynechaly skok přes metrovku (mínus 10 bodů), vybojovala Ayenka krásné 3. místo!!! Takže obě holky byly na bedně a pak, že to s hovíky nejde ;-).