Hovawartí školka

14.04.2012 22:01

V sobotu 14.4. jsem se s Reni účastnila Hovawartí školky pro malé i velké pejsky v Letňanech. Vyzkoušely jsme si spolu nácvik na výstavu a měření (Reni naměřili 62 cm, zdá se mi to moc, ale uvidíme zanedlouho na svodu ;-)) a ukázku zubů na svod a dokonce i něco z povahového testu na bonitaci. Ve svých ani ne 8 měsících si Reni nevedla vůbec špatně, všechno brala s nadhledem a hlavně si užívala společnosti tolika stejně "prdlých" psisek jako je ona :-).

Dále jsme ukázaly, jak nám jde poslušnost a dostaly pár typů na zlepšení chůze i poloh a po obědě a odpočinku pro Reni jsme si byly pohrát na obraně :-). Po tak dlouhé pauze a nepovedených obranách u nás na cvičáku jsem měla trochu obavy, jak to půjde. Reni mě však moc mile překvapila, tahala se s figurantem beze strachu s velkým zájmem a dokonce prvně kousala i na peška :). A byla na sebe náležitě pyšná :).

A já si opět ověřila, že když je dobrý figurant se zkušenostmi s hovíky, tak to jde! Takže příště už jen na Lukáše Krause do Letňan :-).

Děkuji Míše Václavů za krásné fotky, na které se můžete podívat tady a na další ve fotogalerii ze školky zde