Další cvičební víkend :)

10.02.2013 21:31

Včera jsme opět zajeli do Letňan na výcvikový den - na poslušnost a obrany. Zúčastnili se i kamarádi z Jinonic Alča s choďákem Maxem :). Na poslušnosti byla panička opět peskována za zbytečné chyby, což potřebuje jako sůl, jelikož například při čelem vzad je opravdu nemožná :D. Nácvik poslušnosti pomalu začínáme směrovat k plánovaným zkouškám na jaro především na BHčko.

Na obranách se teď soustředíme především na to, aby se Reni stala jistější a aktivnější, především při kousání na volno, kdy často chybuje a hlavně chyby moc řeší.

Byl to zase bezva strávený den mezi bezva lidmi a hovíky :). A už se těším na březen :).

Jelikož jsme tentokrát v Letňanech vynechaly stopy, nalšapala jsem pro Reni jednu dneska odpoledne. Na poloztulé hlíně asi 300 kroků a 5 lomů na procvičení. Na konci jeden předmět (kobereček). Trochu mě zaskočila paní, která šla okolo a pustila se se mnou do řeči právě když jsem Reni uvedla na nášlap :). Reni se jí moc líbila, ale asi jí moc nedocházelo, že na nějaký povídání zrovna nemám čas :D. Nutno říct, že Reni to vůbec neřešila, sotva zaznamenala, že s někým mluvím a klidně čmuchala. Než to paní vzdala a já se mohla pořádně na Renulku soustředit, už jsme měli za sebou dva lomy :). Takže dneska velká jednička ;-)